partnerzy partner - SM Swarzędz partner techniczny - Inea
Buk

MIŁOŚĆ, ZDRADA I CZTERY PORY ROKU

Udostępnij

Nie lada atrakcją tegorocznego festynu WIANKI w Niepruszewie był wykonany przez uczniów, absolwentów i nauczycieli ZESPOŁU SZKOLNO PRZEDSZKOLNEGO W GRANOWIE plenerowy spektakl na podstawie powieści Władysława Reymonta.

Scenariusz do tego spektakularnego widowiska napisały Olga Szulc i Joanna Karolczak, nad choreografią czuwały Paulina Tomczak i Agnieszka Ciesielska, a klimatyczną scenografię stworzyły Anna Gawron – Walica i Maria Kocik, oczywiście przy ogromnym wsparciu panów – Piotra Piskorskiego, oraz Ryszarda Wróbla, a wszystko ubrane w magiczną muzyczną atmosferę stworzoną przez Leszka Górkę.

Najlepszym podziękowaniem dla artystów była ogromna ilość widzów i długie gromkie brawa na finał.

Szczególne podziękowania należą się panu dyrektorowi Ryszardowi Grajkowi, który zdecydował się po raz pierwszy, aby Granowska Noc Świętojańska zaistniała poza murami szkoły.

 

 

Zobacz również:

Zobacz wszystkie
Zamknij X
Nasza strona korzysta z ciasteczek (ang. cookies) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Korzystając z niej bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.